Trešdien Spīķeri aicina uz brīvdabas koncertsezonas atklāšanu

Raksta attēls - Trešdien Spīķeri aicina uz brīvdabas koncertsezonas atklāšanu Publicitātes foto.

29.05.2018 / Parmuziku.lv

Trešdien, 30.maijā, Spīķeru kvartālā tiks atklāta brīvdabas koncertsezona, piedāvājot pirmo no četriem lielkoncertiem šajā vasarā. Uz skatuves kāps pašmāju mūzikas - „Sudden Lights”, „Satellites LV” un „Pienvedēja piedzīvojumi”. Ieeja pasākumā bez maksas.

Kā pirmie uz skatuves plkst.19.00 kāps „Sudden Lights” - četru puišu grupa, kura plašāku sabiedrības atpazīstamību ieguva šogad piedaloties LTV šovā “Supernova” ar dziesmu “Just Fine”, iekļūstot finālā un izcīnot 2. vietu. 2017. gada septembrī tika izdots grupas debijas albums "Priekšpilsētas", kas tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta mikrofons" kategorijā "Labākā debija".

Ap plkst.20.00 skatuvi ieņems „Satellites LV” - pašmāju alternatīvās mūzikas apvienība, kuras sastāvā kopš 2006. gada ir Jānis Žilde, Edgars Žilde, Toms Ostrovskis, Mareks Ameriks un Ervings Znotiņš. Svinot 20 gadus uz skatuves „Satellites LV” 2017.gada oktobrī laida klajā jaunu studijas albumu „Varavīksnes galā” un  šogad dodas albuma veicināšanas turnejā, sniedzot koncertus vairākās Latvijas pilsētās – tostarp arī Rīgā, Spīķeros.

Atklāšanas lielkoncertu Spīķeros noslēgs leģendārais Sabiles roka trio „Pienvedēja piedzīvojumi” , solot apmeklētājiem muzikāliem piedzīvojumiem bagātu uzstāšanos. „Pienvedēja piedzīvojumi” pastāv jau kopš 1994. gada turklāt oriģinālajā sastāvā - Pēteris Lunde, Aldis Lunde, Māris Žigats.

Šajā vasarā ierastos iknedēļas koncertus Spīķeru kvartālā aizstās četri „kabatas formāta minifestivāli” jeb četri lielkoncerti, kuros apmeklētāji varēsi baudīt lielisku mūziku no iemīļotākajiem Latvijas mūziķiem, gūt pozitīvas emocijas un no sirds izbaudīt vasaras garšu.

Pasākums norisināsies 30.maijā no plkst. 19.00 Spīķeru kvartāla lielajā laukumā, Maskavas ielā 8. Ieeja pasākumā bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!