„Franco Franco” izdod pirmo singlu no jaunā albuma

Raksta attēls - „Franco Franco” izdod pirmo singlu no jaunā albuma  Publicitātes foto

04.06.2018 / Parmuziku.lv

„Tu izskaties tik labi” – tā vēsta grupas „Franco Franco” jaunākais skaņdarbs un videoklips „You Look So Good”, kas ir pirmais singls no gaidāmā albuma.

Kā norāda grupas līdere Elizabete Vētra, „dziesmas mērķis ir mudināt cilvēkus būt drosmīgiem. Tā ir par izvēles brīvību, uzdrīkstēšanos ieskatīties spogulī un pateikt – hei, es esmu lielisks, ar saviem knifiem un īpatnībām. Arī tad, ja neatbilsti sabiedrības noteiktajām normām vai stereotipiem.”

“Dzīves beigās mēs tomēr visi esam vienlīdzīgi - neatkarīgi no ādas krāsas, izskata vai tā, ko mīlam,” piebilst Vētra.

Jaunais singls ir priekšvēstnesis „Franco Franco” pirmajam pilnmetrāžas albumam, kuru plānots izdot gada nogalē. “Vai šī dziesma raksturo to, kā skanēs albums? Iespējams. Un tomēr mēs nevelkam robežas žanram, kādā radām mūziku. Tādēļ arī jaunais albums būs eklektisks – ar popa, elektronikas, arī postroka iezīmēm,” atklāj grupas ģitārists un dziesmas producents Reinis Kārkliņš.

Iepriekšējais grupas singls „Vadugunis”, kas tapa kopā ar reperi Ipstenu Kūnu un Arstarulsmirus, guva plašu klausītāju un radiostaciju atzinību.

„Franco Franco” uzstājušies lielākajos pašmāju festivālos - Summer Sound, Positivus, Fono Cēsis u.c., kā arī iesildījuši ārzemju mākslinieku Toma Odela un Džesijas Vēras koncertus Latvijā. Grupas kontā ir divi mazalbumi - „Color Me” (2013) un Reiņa Sējāna („Instrumenti”) producētais „Moon + Light” (2016), kas nominēts balvai “Zelta mikrofons” kā viens no labākajiem alternatīvās vai indie-pop mūzikas albumiem.

Šovasar „Franco Franco” varēs dzirdēt festivālā „Playground” (14. jūlijā), kā arī koncertos citviet Latvijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!