FOTO: FRAMEST turpina koncertēt Taivānā un nes Latvijas vārdu pasaulē

Raksta attēls - FOTO: FRAMEST turpina koncertēt Taivānā un nes Latvijas vārdu pasaulē Publicitātes foto

26.10.2017 / Parmuziku.lv

Šonedēļ noslēgsies vokālās grupas FRAMEST koncerttūre Taivānā, kur būs aizvadīti 12 koncerti dažādās pilsētās.

Oktobra mēneša vidū FRAMEST devās uz Taivānas Starptautisko vokālās mūzikas festivālu, lai pārstāvētu Latviju starp citiem Eiropas un Skandināvijas mūziķiem. Grupa šobrīd uzstājusies jau 10 koncertos dažādās pilsētās, taču priekšā ir vēl divi - Taivānas galvaspilsētā Taipejā, vēsturiskajā Zhongshanas koncertzālē.

FRAMEST jau iepriekš ir koncertējusi tādās Āzijas valstīs kā Ķīna un Japāna, taču Taivānas pieredze ir īpaša.

Iespaidos par braucienu dalās grupas mākslinieciskais vadītājs un komponists Jānis Ķirsis:

Mēs vēl nekad iepriekš nebijām ārzemju koncertos uzņemti tik labi! Eiropas mūziķi Taivānā ir sava veida eksotika un uz mums skatās ar apbrīnu, ka esam tik tālu braukuši un neesam likuši vilties. Mūsu koncertus apmeklēja gan jaunieši, gan mūzikas profesionāļi. Piemēram, Taichung pilsētā uzstājāmies parkā, debesskrāpjos ieskauti un ziniet, kas bija visfantastiskākais? Dziedot Raimonda Paula “Davāja Māriņa”, pūlis dziedāja līdzi melodijai! Tas bija neaprakstāmi emocionāli un skaisti.

Šīs nedēļas beigās FRAMEST mēros ceļu atpakaļ uz dzimteni Latviju ar jauniem iespaidiem un gatavosies Valsts svētku un Ziemassvētku koncertiem.

Vokālās grupas FRAMEST sastāvā ir pieci profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji – Beāte Zviedre (soprāns), Rūta Dūduma (alts), Mikus Abaroniņš (tenors), Jānis Ķirsis (baritons) un Roberts Memmēns (bass).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!