Fonoklubs ar bezmaksas koncertiem svinēs 10. jubileju

Raksta attēls - Fonoklubs ar bezmaksas koncertiem svinēs 10. jubileju Publicitātes foto

10.10.2018 / Parmuziku.lv

Cēsu “Fonoklubs” 12. un 13. oktobrī ar diviem bezmaksas koncertiem un virkni dīdžeju atzīmēs savu apaļo desmito jubileju. Nogales gaitā viesus priecēs Roberts Gobziņš un “Resnie putni”, kā arī grupa “Riga Reggae”.

Desmito gadu tiks saglabāta tradīcija, oktobra pirmajā pusē atzīmējot “Fonokluba” dzimšanas dienu. Pirmajā vakarā par ballīti visiem gādās grupa “Riga Raggae”, kā arī “Fonokluba” komanda: Dj Winamp, Mārtiņš Pavasaris, DidzisKO, Reinis Reķis, diskotēka “Šmārcis piedāvā…”, Dāvis Bush un Jānis Vīksna.

Sestdien, 13. oktobra vakarā par muzikālo noformējumu gādās Roberts Gobziņš un “Resnie putni”, kā arī dīdžejs Uldis Rudaks.

Šajā nedēļas nogalē mums ir svarīgi, lai muzikālais noformējums atbilstu tam, ko uzskatām par kluba konceptu. Tāpēc esam priecīgi, ka uzstāties piekrita mūziķi, kurus uzskatām par saviem draugiem, turklāt Uldis Rudaks otrajā vakarā ieturēs “Fonoklubam” raksturīgo rokmūzikas formātu,

pastāstīja programmas direktors Marts Sildniks.

Abus vakarus ieeja klubā būs bez maksas, savukārt darba laiks tiks pagarināts līdz pieciem rītā.

Atgādinām, ka “Fonoklubs” tika dibināts 2007. gadā, taču pirmo gadu tas nelielas koncertzāles formātā eksistēja Cēsu kultūras namā, kas vēlāk tika renovēts un nu ir pazīstams kā Vidzemes koncertzāle “Cēsis”.

Pirms 10 gadiem 24. oktobrī savas durvis “Fonoklubs”, atrodoties esošajās telpās Rīgas ielā 47. Pirmajā publiskajā koncertā tolaik uzstājās grupas “Preternatural”, “Synodic” un “Consumed”. Kopš tā laika “Fono” ir rīkojis neskaitāmas ballītes un koncertus, kuru skaitā arī mūzikas festivāls “Fono Cēsis”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!