Industrijas Ziņas

10 iemesli, kāpēc ir vērts apmeklēt Fono Cēsis

Raksta attēls - 10 iemesli, kāpēc ir vērts apmeklēt Fono Cēsis Publicitātes foto

23.07.2015 / Normunds Vucāns

Ja šajā nedēļas nogalē nav neatliekamu plānu, aizbraukt uz Cēsīm varētu būt lieliska ideja!

1. Bez maksas

Cik bieži mums ir iespēja apmeklēt šāda līmeņa mūzikas pasākumu, par to neatdodot ne centa?

 

2. Divas dienas

Fono Cēsis norisinās tikai otro gadu (jā, arī man ir sajūta, ka ilgāk), un šoreiz – jau divas dienas. 15 labi zināmi izpildītāji to laikā – galīgi nav slikts piedāvājums!

 

3. Skyforger

Senprūsijas iznākšanas dēļ, šovasar Skyforger Latvijā ir redzami nedaudz biežāk, nekā parasti, taču tāpat – ikkatrs šīs grupas koncerts ir liels notikums.

 

4. Skatuve Cēsu pils pakājē

Pēc šo rindu autora domām, Cēsu pils parks ir, iespējams, skaistākais Latvijā, kas mūzikas baudīšanas pieredzi uzlabo vēl jo vairāk.

 

5. Divas masīvas ballītes

Domāju, ka piektdien Egona Reitera un sestdien Toma Grēviņa virsvadībā Cēsīs notiks tobrīd episkākās ballītes visā Latvijā.

 

6. Aurora

Kā lai nebeidz sajūsmināties par pašmāju rokmūzikas leģendām, kas lieliski izklausās kā tiem, kas grupu vaigā redz pirmo reizi, tā tiem, kam šī ir jau ir kārtējā satikšanās ar mūziķiem šovasar?

 

7. Koncerti arī Fonoklubā

Ja nu gadījumā laika apstākļu vai kādu citu iemeslu dēļ gribēsies uzturēties telpās, lieliska mūzika būs dzirdama arī Fonoklubā. Šis izskatās diezgan iespaidīgi!

 

8. Daļa no pilsētas svētkiem

Pilsētas svētki vienmēr ir labs laiks lai apmeklētu kādu apdzīvotu vietu. Ja tie vēl ir papildināti ar koncertiem divu dienu garumā, nav šaubu – iespaids par Cēsīm paliks labs.

 

9. Tiešraides internetā

Ja nu gadījumā kaut kādu iemeslu dēļ netiec uz Cēsīm, neskumsti – LMT Straumē visus koncertus būs iespējams vērot tiešraidē. Protams, ka pilnīgi bez maksas.

 

10. Riteņbrauciens uz Cēsīm

Ja cilvēki uz šo pasākumu ir gatavi mīties no Rīgas un Ikšķiles, ir skaidrs, ka tajā ir kaut kas brauciena vērts!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!