Festivāls Fono Cēsis šogad notiks 19. un 20. jūlijā

Raksta attēls - Festivāls Fono Cēsis  šogad notiks 19. un 20. jūlijā Publicitātes foto

06.04.2019 / Parmuziku.lv

Gadskārtējais mūzikas festivāls “Fono Cēsis” apstiprina savu norisi 19. un 20. jūlijā – Cēsis 813 svinību laikā – par “Smilšu laukumu” dēvētajā Uzvaras bulvārī 22. Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šoreiz tas norisināsies divas dienas, paralēli izvēršot aktivitātes arī “Fonoklubā”.

Festivāla rīkotāji mākslinieku sarakstu vēl neatklāj, taču sola publicēt pirmos vārdus jau tuvāko nedēļu gaitā. Sagaidāms, ka arī šogad uz galvenās skatuves kopskaitā kāps teju 20 grupas un mākslinieki.

“Katru gadu cītīgi apspriežam festivālam piemērotāko norises vietu. Šogad esam lēmuši, ka otro gadu pēc kārtas to rīkosim “Smilšu laukumā”. Eksperimentēšana ar norises vietu ir viena no priekšrocībām, kas rodas, rīkojot festivālu pilsētas centrā,” pastāstīja viens no festivāla rīkotājiem Marts Sildniks.

“Turpinot tradīcju un sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru, “Fono Cēsis” būs bezmaksas festivāls,” pastāstīja Sildniks.

Pasākums notiks sesto gadu pēc kārtas, kuru gaitā tas ir norisinājies trīs dažādās lokācijās. Tas tiek rīkots kā kādreizējā mūzikas un sporta festivāla “Fonofest” tradīciju turpinājums, kas savu darbību pārtrauca 2012. gadā. Iepriekšējos gados “Fono Cēsis” ir uzstājušies tādi mūziķi kā britu folkroka zvaigzne Frank Turner, “Ewert and the Two Dragons”, “Skyforger”, “Astro’n’Out”, “Pērkons” un daudzi citi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!