Festivāls ’Fono Cēsis’ nosauc pirmās dienas mūziķus

Raksta attēls - Festivāls ’Fono Cēsis’ nosauc pirmās dienas mūziķus Publicitātes foto

15.06.2018 / Parmuziku.lv

Bezmaksas festivāls “Fono Cēsis”, kas norisināsies “Cēsis 812” svinību laikā 20. un 21. jūlijā, izziņo mūziķus, kuri priecēs pasākuma apmeklētājus pirmajā norises dienā.

Šogad festivāla piektdienas programmu veido tādas pašmāju apvienības kā “Astro’n’out”, “Jauno Jāņu orķestris”, “Inokentijs Mārpls”, “Linga”, Fēlikss Ķiģelis, kā arī nu jau par tradīciju kļuvusī “Fono Cēsis” atklājošā grupa “Doni Tondo”, kuras sastāvā arī dziesminieks un cēsnieks El Mars. Paredzēts, ka “Fono Cēsis” skatuve sāks skanēt piektdienas 18:00, savukārt mūziķi uzstāsies līdz 01:00. Pēc tam skatuvi pārņems un ballīti turpinās dīdžejs.

Otrās dienas mākslinieku sarakstu rīkotāji sola izziņot jau drīzumā. Atsevišķa programa tiks paziņota arī “Fonoklubam”, kur jau tradicionāli abas festivāla norises naktis norisināsies oficiālais “Fono Cēsis” afterparty.

Jau ziņots, ka šogad pasākums atgriezīsies par Smilšu laukumu dēvētajā Uzvaras bulvārī 22, kur tas norisinājās arī 2016. gadā. Atgādinām, ka 2014. gada vasarā SIA "Fono" direktors Lauris Sildniks norādīja, ka "Fono Cēsis" ir paredzēts kā jauna tradīcija, aizstājot agrāk astoņus gadus notikušo mūzikas un sporta festivālu "Fonofest". Šogad festivāls norisināsies piekto reizi. Starp iepriekšējo gadu zināmākajiem māksliniekiem ierindojas tādas apvienības kā "Ewert and the Two Dragons", "Skyforger", britu folkroka mūziķis Frenks Tērners un daudzi citi.

Arī šogad "Fono Cēsis", sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru, būs bezmaksas festivāls.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!