Fēlikss Ķiģelis ar dziesmu "Leduspuķes zieds" sveic klausītājus gaidāmajos Ziemassvētkos

Raksta attēls - Fēlikss Ķiģelis ar dziesmu "Leduspuķes zieds" sveic klausītājus gaidāmajos Ziemassvētkos Publicitātes foto

15.12.2015 / Parmuziku.lv

Tuvojoties svētku laikam mūziķis Fēlikss Ķiģelis ir ļāvies sajūtām un iedziedājis dziesmu Ziemassvētku noskaņās "Leduspuķes zieds".

Šāds piedāvājums šogad nācis no Ivara Sudmaļa puses, kurš ir dziesmas "Leduspuķes zieds" mūzikas un teksta autors. Ķiģelis ar Sudmali kā tekstu autoru ir sadarbojies vairākkārt, taču šī ir pirmā reize, kad Fēlikss izpilda Sudmaļa komponētu dziesmu.

Ivars Sudmalis par dziesmu stāsta:"Dziesma tika radīta pirms četriem gadiem, bet ilgi nespēju morāli nogatavoties tās ierakstam un nespēju piemeklēt atbilstošu izpildītāju, līdz galu galā nonācu pie sena drauga un kolēģa – Fēliksa. Šī dziesma ir par mīlestību, sirsnību un ģimeniskām, nesaraujamām saitēm, kuras ir lielākā vērtība."

Šī nav pirmā Fēliksa Ķiģeļa izpildītā Ziemassvētku kompozīcija. Pirms vairākiem gadiem tapa dziesma "Ziemassvētku rīts" ar Fēliksa mūziku un Ivara tekstu.

Dziesma ir ierakstīta Ivara Sudmaļa ierakstu studijā Liepājā. Vokālu iedziedāja Fēlikss Ķiģelis, bungas iespēlēja Kristaps Pucens, basu Kristaps Liepa, klavieres un stīgu partijas iespēlēja Ivars Sudmalis, bet ģitāras - Roberts Dinters. Dziesmas producents ir Ivars Sudmalis, bet to miksēja un pēcapstrādi veica Edijs Gņedovskis (studija GEM).

Dziesmas video klipu veidoja Toms Bokums un Ivars Sudmalis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!