Evija Vēbere pārstāvēs Latviju Eiropas mūzikas konferencēs un dosies koncerttūrē

Raksta attēls - Evija Vēbere pārstāvēs Latviju Eiropas mūzikas konferencēs un dosies koncerttūrē Foto: Lūcija Rošāne

13.11.2019

Mūziķe Evija Vēbere šonedēļ dodas uz Ungāriju, kur piedalīsies Budapeštas mūzikas konferencē un showcase festivālā BUSH, kā arī sniegs vairākus koncertus Ungārijā un Rumānijā. Nedēļas laikā Evija sniegs 5 koncertus Budapeštā, Debrecenā, Oradjā un Kluža-Napokā.

Līdzās BUSH, Evija ir uzaicināta uzstāties arī divos citos nozīmīgos showcase tipa festivālos - MENT, kas notiek Ļubļanā, Slovēnijā, un ir ticis vairākkārt apbalvots kā labākais Eiropas festivāls, kā arī Eurosonic, kas ir nozīmīgākais festivāls mūziķu karjeras būvēšanā Eiropas mūzikas tirgū. Ir paredzēts, ka nākamā gada sākumā Evija sniegs vairākus koncertus arī citviet Eiropā.

Mūziķu dalību festivālam BUSH apstiprina starptautiska mūzikas ekspertu un kuratoru grupa, un jau 2018.gadā Evija Vēbere tika izvēlēta kā daudzsološas un unikālas mūzikas autore, lai prezentētu Latviju šajā pasākumā. Tomēr, izvērtējot savus plānus un prioritātes, Evija izvēlējās svinēt Latvijas simtgadi, piedaloties koncertā “Mīlestības vārdā”, un savu dalību BUSH konferencē pārcela uz 2019.gadu.

Evijas Vēberes Eiropas koncerttūri un dalību starptautiskajās mūzikas konferencēs organizē biedrība MOO/music observation organization sadarbībā ar ungāru mūzikas aģentūru Eastaste un kultūras menedžmenta centru Lauska; projektu līdzfinansē Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) mērķprogramma Ārvalstu koncertturneju un neakadēmiskās mūzikas festivālu atbalstam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!