Dziedātājs Atis Ieviņš par godu Latvijas simtgadei sacerējis dziesmu „Brāļi un māsas”

Raksta attēls - Dziedātājs Atis Ieviņš par godu Latvijas simtgadei  sacerējis dziesmu „Brāļi un māsas” Atis Ieviņš. Foto: Ģirts Ozoliņš

13.11.2018 / Parmuziku.lv

Pazīstamais rokdziedātājs Atis Ieviņš, kurš nesen uzsāka solokarjeru (līdz šim viņš bija vairāk pazīstams kā grupas „COLT” solists), par godu Latvijas valsts 100.dzimšanas dienai laidis klajā paša sacerēto dziesmu „Brāļi un māsas”. Atis ir jaunā skaņdarba vārdu un mūzikas autors.

„Tā kā man pašam šodien, 12.novembrī, ir dzimšanas diena, man šķita laba doma savā dzimšanas dienā pasniegt dāvanu arī manai zemei un tautai, Latvijas valsts simtgadi sagaidot – un tā ir dziesma,” pauž dziedātājs, piebilstot – jaunā skaņdarba galvenā doma ir, ka, par spīti grūtībām, tikai kopā un tikai savā zemē varam veidot augsni laimīgai dzīvei. „Mēs visi būtībā esam brāļi un māsas, un dziesma ir arī par vienotību,” piebilst A. Ieviņš.

Dziesmas ierakstā piedalījās  Kaspars Pļavnieks (sitaminstrumenti), Jānis Čubars (ģitāra), kā arī dziesmas autors un aranžētājs Atis Ieviņš (bass, balss un akustiskā ģitāra).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!