COLT pārlādē sastāvu

Raksta attēls - COLT pārlādē sastāvu Publicitātes foto: Oskars Ludvigs

16.10.2018 / Parmuziku.lv

Leģendārā latviešu ģitārista Harija Zariņa grupā COLT notikusi sastāva maiņa.

Kā teikts paziņojumā, turmāk Ata Ieviņa vietā līdervokāls būs dziedātāja Elīna Krastiņa, bet pie bungām redzēsim un dzirdēsim Ivaru Loginu. "Jaunajā sastāvā jau nospēlēti divi koncerti, tostarp - ar rokmūzikas zvaigzni Marko Mendozu (Marco Mendoza; "Dead Daisies", "Whitesnake", "Thin Lizzy")," saka H.Zariņš.

Kā var noprast no sociālajiem tīkliem, Ieviņa un Pļavnieka pēdējā pietura kopā ar COLT bija Saulkrastu Svētki 11.augustā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!