Laima Vaikule ar ekskluzīviem koncertiem apceļos Latvijas pilsētas

Raksta attēls - Laima Vaikule ar ekskluzīviem koncertiem apceļos Latvijas pilsētas Foto: Ritvars Stankevičs

17.10.2017 / Parmuziku.lv

Samtainās balss īpašniece šī gada decembrī aicina klausītājus uz savu jaunāko koncertprogrammu "Ar Tevi kopā...".

2017. gada decembra sākumā populārā un izcilā latviešu dziedātāja Laima Vaikule, kura allaž apbur ar izjusto dziedāšanu un priecē ar saviem elegantajiem skatuves tērpiem un iespaidīgo skatuves tēlu, aicina uz ekskluzīviem koncertiem.

Koncerti notiks 8. decembrī Zemgales olimpiskajā centrā, Jelgavā, 9. decembrī – Vidzemes olimpiskajā centrā, Valmierā, un 10. decembrī – Saldus Sporta kompleksā.

Uzstāšos kopā ar profesionāliem, brīnišķīgiem un ļoti talantīgiem mūziķiem, kuri šai tūrei būs sapulcējušies no vairākām valstīm. Koncertos skanēs gan manas labi zināmās un klausītāju iemīļotās dziesmas, gan arī jauni skaņdarbi,

par gaidāmajiem koncertiem stāsta dziedātāja, atzīstot – viņa ļoti priecājas un jūtas gandarīta par iespēju pirmoreiz uzstāties tieši šajās Latvijas pilsētās, kur līdz šim nav koncertējusi.

Koncertos uz skatuves kāps arī Laimas draugi – latviešu mūziķi, ar kuriem viņu saista skatuves sadarbība un radošas simpātijas, taču, kā ar smaidu saka pati dziedātāja, “lai tas pagaidām paliek noslēpums”. Taču, kā jau ierasts, Laimas Vaikules uzstāšanās reizēs allaž var sagaidīt dažādus pārsteigumus – gan muzikālus, gan vizuālus.

Es ceru jūs visus sastapt manos koncertos, lai mēs visi kopā varētu nosvinēt brīnišķīgu decembri! Ceru, ka šie koncerti būs svētki gan jums, gan, protams, arī man pašai,

aicina dziedātāja.

Laimas Vaikules koncerti “Ar Tevi kopā” notiks:

8. decembrī plkst. 20.00 Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā,

9. decembrī plkst. 19.00 Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā

10. decembrī plkst. 19.00 Saldus Sporta kompleksā 

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!