Dziedātāja Jāņa Moiseja "Sapņu taurenītis" nolaižas Latvijas šlāgerpasaulē!

Raksta attēls - Dziedātāja Jāņa Moiseja "Sapņu taurenītis" nolaižas Latvijas šlāgerpasaulē! Publicitātes foto

16.08.2017 / Parmuziku.lv

Jānis Moisejs prezentē jaunu dziesmu “Sapņu taurenītis” un saulainu šīs dziesmas videoversiju.

Dziedātājs pats saka:

Dziesma ir stāsts par cilvēku sapņiem un mīlestību. Ikvienam no mums ir īpaši, tikai sev zināmi un vēl nepiepildīti sapņi. Un katrs esam kā taurenis, kas var pacelties sapnim pretim un nolaisties uz tā kā uz visskaistākā vasaras pļavas zieda, lai justos laimīgs, priecīgs un piepildīts. Tāpēc dažkārt ir tikai jāpārvar bailes un jāapzinās paša spējas sasniegt vēl neredzētus apvāršņus, - iespējams, kopā ar otru cilvēku.

Jānis savas skatuves pieredzes laikā ir piedzīvojis daudz panākumu un pierādījis sevi kā veiksmīgu dziedātāju. Saņēmis zelta disku par R. Paula un G. Rača disku "Pasaule ir skaista", veiksmīgi vadījis "Latvijas Zelta talanti" nacionālo televīzijas talantu šovu. Pats arī ir piedalījies vairākos aizraujošos projektos un šovos, kā piemēram LNT "Zvaigžņu lietus 2". Dziedātājs ir saņēmis arī Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvu par veiksmīgāko šlāgerdziesmu, uzstājoties kopā ar Lieni Šomasi un izpildot dziesmu "Neskaties pulkstenī". Mūziķis ir izdevis solo albumu “Šķiršanās blūzs”, un arī pats radījis tādus latviešu tautā iemīļotus hitus, kā “Uzbur laimi”, “Podziņa un diedziņš”, “Mīlēšu Tevi”, u.c.

Šogad papildus Šveicē iegūtajam maģistra grādam finanšu un banku zinībās mūziķis aizstāvējis bakalaura grādu tiesību zinātnē Rīgas Stradiņa universitātē. Mūziķis pašlaik darbojas finanšu nozarē un vairāk nekā 4 gadus ir Rīgas Improvizācijas teātra aktieris, kur ik nedēļu ir sastopams “Splendid palace” notiekošajās izrādēs “Ar šarmu pret karmu”.

Dziesmas videoklipā piedalās Latvijas Mākslas akadēmijas studente Agate Bernāne un video noformējums tapis kopā ar Reini Vilni Baltiņu.

Lejupielādē un klausies dziesmu arī lielākajās straumēšanas vietnēs: iTunes un Spotify.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!