Dzelzs vilks izdod jaunu albumu

Raksta attēls - Dzelzs vilks izdod jaunu albumu Publicitātes foto

30.11.2015 / Parmuziku.lv

3. decembrī Vecrīgas klubā DEPO tiks svinēta grupas "Dzelzs vilks" 13 studijas albuma "Perfekta rītdiena" izdošana.

Dzelzs vilka jaunajā albumā Perfekta rītdiena ir iekļautas 11 kompozīcijas. Pirmoreiz grupas vēsturē ieraksts ieskaņots ieraksts tā producenta Ginta Solas studijā Eli. Albums Perfekta rītdiena nāks klajā mūzikas izdevniecības Upe tuviem un tāliem paspārnē. Albuma vizuālo noformējumu radījis mākslinieks Viesturs Staņislavskis, informē grupas pārstāvji.

Albuma Perfekta rītdiena ierakstā piedalījusies Dzelzs vilka mūziķi: Juris Kaukulis (balss, ģitāras), Kaspars Tobis (sintezatori), Mārcis Judzis (bungas) un Kārlis Alviķis (basģitāra). Ierakstā puišiem pievienojušās divas albuma viešņas - dziedātājas Anita Intaite un Elizabeta Lāce, kā arī Valērijs Cīrulis (balss).

Dzelzs vilka jaunākais albums no 3. decembra būs pieejams Latvijas mūzikas tirdzniecības vietās, Statoil degvielas uzpildes stacijās, kā arī lejupielādējams tīmeklī - iTunes, Bandcamp un citur.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!