"Dzelzs vilks" sagaida "Perfekto rītdienu"

Raksta attēls - "Dzelzs vilks"  sagaida "Perfekto rītdienu" Foto: Marina Ignatjeva.

04.12.2015 / Aiga Leitholde

Sava 13. studijas albuma "Perfekta rītdiena" iznākšanu grupa "Dzelzs vilks" svinēja klubā DEPO, vienā no vecākajiem Rīgas mūzikas klubiem.

Kas ir "Perfekta rītdiena"?

"Perfekta rītdiena" ir 11 dziesmu albums, kas ierakstīts Ginta Solas studijā. Radio stacijās skan albuma singls "Tu vilki nakti". Interesanti, ka albuma tituldziesma Jurim Kaukulim tapusi Vecgada vakarā, kuru viņš, pārmaiņas pēc, nepavadīja uz skatuves. Tas mūziķim esot bijis ļoti neierasti un savādi. Perfekta rītdiena ir kaut kas tāds, ko tu negaidi, uzskata Juris Kaukulis.

Kas ir "Perfekta rītdiena"? Foto: Marina Ignatjeva

Ir arī viesmākslinieki

Lai pieci vilki gūtu iedvesmu, grupai albuma ierakstā pievienojās trīs balsis - Anita Intaite, kura ik pa laikam pievienojas grupai koncertos, un Elizabete Lāce, kura iepriekš ir filmējusies grupas video klipā "Skaiti līdz 3", kā arī Valērijs Cīrulis, klausītājiem labi zināms no "Jauno Jāņu orķestra" sastāva.

Ir arī viesmākslinieki Foto: Marina Ignatjeva

Klubs DEPO

Klubs DEPO izsenis ir bijusi grupai mīļa koncertvieta. Kā izrādās, kluba īpašniekam Guntim Vanagam šī jau ir otrā "Dzelzs vilks" albuma prezentācija. Pirmā "Lai arī tu būtu ar mani" notika tālajā 2000. gadā.

Klubs DEPO Attēlā: Guntis Vanags, Foto: Marina Ignatjeva

Būs arī citi krāšņi koncerti!

Prezentācijas vakara koncerts bija teicami apmeklēts. Grupa iepriecināja ar vizuāli krāšņu, jaudīgu rokkoncertu.  Tuvākajās nedēļās ar albuma prezentācijas koncertiem mūziķi viesosies arī citās Latvijas pilsētās. Vairāk informācijas par koncertiem meklē šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!