Duetam Tur un Tur jauns singls Vestibils

Raksta attēls - Duetam Tur un Tur jauns singls Vestibils Publicitātes foto

03.09.2015 / Parmuziku.lv

Duets Tur un Tur nāk no Kurzemes un paši sevi dēvē par pēdējiem diviem Kuldīgas mohikāņiem no 90. gadu alternatīvās scēnas.

Dueta dalībnieki - Edgars un Štro - savulaik kopā spēlējuši grupā Vilnis. Pēc grupas darbības pārtraukšanas abi mūziķi atrada kopīgu valodu, jaunizveidotajā Zabadaka studijā eksperimentējot ar cilpu veidošanas  iespējām.

Laika gaitā ir izkristalizējusies spēlēšanas maniere un tehniskie risinājumi – lai gan ģitāra ir tikai viena, pilnīgāks skanējums tiek iegūts ar atsevišķu līniju ģitāras partijām, atsevišķu — sintezētam basam. Tās abas tiek vadītas un sinhronizētas ar vairākām cilpu stacijām un apdarinātas ar neskaitāmiem efektiem. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!