"Double Faced Eels" klausītajiem nodod jaunu video kaverversiju

Raksta attēls - "Double Faced Eels" klausītajiem nodod jaunu video kaverversiju Publicitātes foto

03.04.2017 / Parmuziku.lv

Turpinot uzsākto kaverversiju virkni, "Double Faced Eels" savā YouTube kanālā publicē jaunu kaverversiju. Šoreiz tā ir "Stargate" dziesma "Waterfall”, kuras oriģinālversijā piedalās popmūzikas grandi P!nk un Sia.

"Tāda mēroga popmūzikas zvaigžņu kopdarbs tik redzamā līmenī negadās bieži, tāpēc izlēmām nelaist garām iespēju un šomēnes izvēlēties tieši šo gabalu,” tā par dziesmas izvēli saka grupa.

Šoreiz arī pilnas videoversijas vietā grupa izvēlējās izveidot vienkāršāku videoversiju ar dziesmas vārdiem (angl. lyric video).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!