Burvīga latviešu meiteņu parodija par interneta supergrupu "Steklovata"

Raksta attēls - Burvīga latviešu meiteņu parodija par interneta supergrupu "Steklovata"

21.12.2015

Paldies, meitenēm, tagad mēs mierīgi varam sagaidīt Jauno gadu.

"Šī ir tā īpašā diena!" savā Facebook lapā raksta Linda.

"Tieši šī ir tā īpašā diena, kurā vēlamies likt smaidīt Jums un sev. Pavisam iespējams pēc šīs dienas mūsu ģimenes mūs kādu laiku negribēs redzēt, draugi un paziņas izliksies, ka mūs nepazīst... Bet mēs šo darījām ar prieku un daudz smiekliem. Un saka, ka ar pozitīvajām emocijām ir jādalās, vai ne tā?

Tad, nu lūk! Steklovata savu klipu pasaulē palaida jau 2001. gadā. Šajā laikā tas ir ieguvis lielu popularitāti un ticis parodēts daudz dažādās versijās visā pasaulē. Bet šī ir tā īpašā diena, kurā mēs dalamies ar šo mūsu versiju.

Lai gada nogalē izdodas saprast savus sapņus un apņemšanās. Laimīgu un pozitīvām emocijām bagātu Jauno gadu!"

Klipā piedalās: Karolīna Matrosova, Linda Vilkārse, Lelde un Lauma Ozolas.

Un te oriģināls!

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!