"Despacito" izskanēs arī Latvijā - Rīgā viesosies vasaras karstākā hita izpildītājs Luiss Fonsi!

Raksta attēls - "Despacito" izskanēs arī Latvijā - Rīgā viesosies vasaras karstākā hita izpildītājs Luiss Fonsi! Ekrānšāviņš no video

03.10.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātājs pasaules tūres ietvaros ar grandiozu šovu Arēnā Rīg uzstāsies 22. novembrī plkst. 19.00.

Apmeklētājiem tiks piedāvāta unikāla iespēja izbaudīt grandiozu šovu, ko skatītājiem sniegs tādu titulu kā “Gada dziedātājs” un “Karstākajs romantiķis” ieguvējs, kā arī YouTube vēsturiskā rekorda ieguvējs un pasaules populārākā hīta “Despacito” izpildītājs Luiss Fonsi.

Luisa aizraušanās ar mūziku nāk no bērnības, kur viņš sperā pirmos soļus mūzikas pasaulē, tolaik vēl bērnu grupas “Big Guys” sastāvā, kuras viens no dalībniekiem vēlāk turpināja savu karjeru populārajā grupā "NSYNC". Savu vokālista talantu profesionāļa līmenī Fonsi tuprināja attīstīt Floridas Universitātē, kur arī izmantoja iespēju profesionāli ierakstīt savus darbus studijā.

1998. gadā mūziķis nāca klajā ar debijas albumu "Comenzare" un, ieņemot augstu pozīcīju "Billboard Top Latin" topā, iekaro Latīņameriku.

Luis Fonsi sadarbojies ar virkni populāriem māksliniekiem - Kristinu Agileru, Britniju Spīrsu un pavisam nesen - ar Džastinu Bīberu.

2009. gadā Luiss Fonsi uzstājās Nobela miera prēmijas laureāta prezidenta Baraka Obamas apbalvošanas ceremonijā. Savukārt 2017. gads ir zīmīgs ar pasaules mūzikas video skatījumu rekordu YouTube vēsturē, ko sasniedza Luisa Fonsi un Daddy Yankee kopdarbs - dziesma “Despacito” ar 3.8 miliardi skatījumiem.

Biļetes pieejas Biļešu servisa kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!