Fēliksa Ķiģeļa jaunajam singlam tapis video ar skaistām dāmām Rundāles pilī

Raksta attēls - Fēliksa Ķiģeļa jaunajam singlam tapis video ar skaistām dāmām Rundāles pilī Ekrānšāviņš

24.10.2017 / Parmuziku.lv

Mūziķis sniegs koncertus lielākajās Latvijas pilsētās, kā arī īpašos svētku koncertus.

Novembrī un decembrī Fēlikss Ķiģelis ar grupu dosies jaunā singla “Pasaka” koncerttūrē, kuras laikā ar savām labākajām dziesmām un jauno singlu priecēs klausītājus. Fēlikss sniegs koncertus lielākajās Latvijas pilsētās, kā arī divus svētku koncertus 11. un 18. novembrī ārpus Latvijas robežām.

Jaunais singls “Pasaka” tapis Fēliksam sadarbojoties ar tekstu autoru Ivaru Sudmali. Dziesma ierakstīta “Sound Division Studios” ar ieraksta inžinieri Gintu Lundbergu. Dziesmai tapis arī videoklips, kura režisors ir Matīss Bērzs. Video tika filmēts Rundāles pilī, un tā pirmizrāde būs skatāma 23. oktobrī draugiem.lv skatuvē. Tāpat arī no 23. oktobra visās radiostacijās, kurās atskaņo mūziku latviešu valodā, varēs dzirdēt jauno dziesmu.

“Pasakas” koncerttūrē Fēlikss dosies ar savu grupu – Gati Ulmani (taustiņi), Matīsu Bērzu (bungas) un Ģirtu Eglīti (bass). Mūziķiem tūrē kā īpašie viesi pievienosies jaunā grupa “Rusted Wheel”, savukārt akustiskajā koncertā Rundāles pilī grupas skanējumu pappildinās vokālas ansambis “Cik dažādi”.

Plānotie koncerti:

3.11. – Latvijas 1. Rokkafejnīca, Rīga

4.11. – Rundāles pils, Baltā zāle, Rundāle

10.11. – Fontaine Palace, Liepāja

11.11. – Lāčplēša dienas kruīzs Rīga-Stokholma, Tallink kuģis Isabelle

17.11. – Fonoklubs, Cēsis

18.11. – Ķīle, Vācija

25.11. – Artilērijas Pagrabi, Daugavpils

1.12. – Jelgavas krekli, Jelgava

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!