VIDEO: Šī festivāla apmeklētāja nejauši saņēma pašu skaistāko muzikālo pārsteigumu no iemīļotā mūziķa

Raksta attēls - VIDEO: Šī festivāla apmeklētāja nejauši saņēma pašu skaistāko muzikālo pārsteigumu no iemīļotā mūziķa Ekrānšāviņš

19.10.2017 / Parmuziku.lv

Francijas mūzikas portāls "La Blogotheque" sarūpējis īpašu video sēriju, kurā izvēlēts viens mūzikas fans no "Michelberger Music Festival" apmeklētāju vidus un aicināts baudīt intīmu "viens pret viens" koncertu atsevišķā telpā kopā ar iemīļoto mūziķi.

Pirmajā sērijā festivāla apmeklētāja baudīja grupas "Bon Iver" līdera Džastina Vernona (Justin Vernon) akustisko koncertu. Jauki!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!