Dārta Damlica piedāvā jaunu singlu "Par mums"

Raksta attēls - Dārta Damlica piedāvā jaunu singlu "Par mums" Publicitātes foto

13.05.2017 / Parmuziku.lv

Dārta Damlica turpina savu radošo darbību un priecē klausītājus ar jaunu singlu “Par mums”, kurā piedalās arī Latvijā zināmais reperis Grafomāns. Singls ir par Māmiņdienas tēmu, gan par māmiņām tik dārgajiem bērniem, gan par pašām māmiņām.

“Vienmēr šajā Māmiņdienas laikā tiek daudz slavētas un cildinātas māmiņas, bet šoreiz gribu atgādināt, cik patiesībā mammas var būt pateicīgas par saviem brīnišķīgajiem bērniem un es ticu, ka jebkura mamma savu bērnu uzskata par brīnišķīgu un lielisku Dieva dāvanu, kuri vienmēr pastāvēs par saviem vecākiem! Mīliet viens otru!”

Dziesmas mūzikas autore ir Dārta Damlica, teksta autori Imants Ziedonis un Grafomāns.
Producējis un māsterojis Kārlis Indrišonoks, ieraksts tapis @STG studio.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!