Dakša košļājamās gumijas video

Raksta attēls - Dakša košļājamās gumijas video

27.08.2018 / Parmuziku.lv

Seksuālā sintīpopa trio The Bubble Gum ExpLOTION piedāvā jaunu videoklipu, kas būtu piestāvējis šīs vasaras karstākajam posmam.

“Limonāde” nu jau izskan kā nostalģisks veltījums lipīgai laimei, nepretenciozai baudkārei un sportiskai mīlestībai

ar nelielu smeldzi vasaras beigu sajūtu pauž Imants.

“Limonādes” videoklipa režisors Kristaps Ločmelis ikdienā filmē meitenes peldkostīmos. Jau pēc pirmās dziesmas noklausīšanās viņam bija skaidrs, ka jāsadarbojas ar grupu. Tad arī radās ideja klipam, kuru viņš apvienoja ar Pētera Vīksnas filmēto koncerta materiālu no bāra "Aleponija". "Grupa, meitenes, limonāde - tur ir erotiska sinerģija. Kādam tas bija jānotver!" komentē Kristaps. Brīvajā laikā viņš dzer limonādi un fantazē par savu nākamo eksotisko sapņu atvaļinājumu.

Vārdi, mūzika: Imants Daksis
Producents: Mr. Myster
Vokāls: Imants Daksis, Anna Kalnā
Meitenes klipā: Klinta Paegle, Sabina Ščerbina

The Bubble Gum expLOTION izsaka pateicību veikalam Sexy Style par grupas solistes apgādāšanu ar jutekliskiem koncerta aksesuāriem!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!