DAGAMBA laiž klajā videoversiju skaņdarbam Romeo & Juliet

Raksta attēls - DAGAMBA laiž klajā videoversiju skaņdarbam Romeo & Juliet Publicitātes foto

14.02.2019 / Parmuziku.lv

Klasiskās mūzikas huligāni DAGAMBA kā īpašu sveicienu Valentīna dienā laiž klajā jaunu videoversiju skaņdarbam Romeo & Juliet no grupas jaunākās koncertprogrammas. Šis ir jau otrais singls no pavasarī gaidāmā albuma un lielkoncerta DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY, kas 12. aprīlī notiks Arēnā Rīga.

Skaņdarba Romeo & Juliet iedvesmas pamatā ir Pētera Čaikovska simfoniskā darba Romeo un Džuljeta mīlas tēma, kas, caurvijoties DAGAMBAS oriģinālmūzikai, pakāpeniski no liriskas apgarotības pāraug enerģiskā emociju izvirdumā. 

Kompozīcijas autors un DAGAMBAS līderis Valters Pūce skaidro: “Šis skaņdarbs ir unikāls ar to, ka pirmo reizi vienā priekšnesumā katram grupas dalībniekam ir sava solo partija jeb, šajā gadījumā, sava interpretācija par mīlestību. Mūzika savā būtībā ir mīlestība, mīlestība pret savu mūzikas instrumentu, ar kura palīdzību mēs radām emocijas gan cilvēkos, gan sevī. DAGAMBAI patīk ierastas lietas darīt neierastā veidā, tāpat mēs uzskatām, ka mīlestība var būt ne tikai trausla, bet tikpat labi arī monumentāla un suģestējoša.”

Romeo & Juliet videoversija uzņemta jaunā albuma tapšanas procesā. Darbu “Sound Divison” ierakstu studijā iemūžināja videomākslinieks Kārlis Kempels. Albuma DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY prezentācija notiks marta beigās.

Jau ziņots, ka 12. aprīlī klasiskās mūzikas huligāni grupa DAGAMBA ar līdz šim vērienīgāko šovu koncertprogrammā DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY uzstāsies Arēnā Rīga. Biļetes pieejamas “Biļešu serviss” tīklā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!