Vasaras vidū zaļš singls no Crazy Dolls

Raksta attēls - Vasaras vidū zaļš singls no Crazy Dolls Ekrānšāviņš no video

09.08.2022

Ja nauda kabatā un rokā ģitāra, tad vairs netrūkst nekā, lai laistos bohēmā. Tā uzskata grupa Crazy Dolls, izdodot savu jaunāko singlu “Nauda kabatā”.

Ritmiskā dziesma ar lipīgo piedziedājumu ir ironisks stāsts par naudas nozīmi cilvēku dzīvē. Par to, kā ikdienā pārlieku nododamies tās dzīšanai rokā un cik patiesībā nesvarīgām lietām to tērējam. “Nauda kabatā” atgādina, ka svarīgās lietas dzīvē ir vienkāršas, bet vienkāršās lietas daudz nemaksā. Dziesma ietērpta 100 % mažorīgā Crazy Dolls skanējumā. Tās vēstījumā jaušamas norādes arī uz pašlaik tik aktuālo zaļo dzīvesveidu, ko iespējam attiecināt ne tikai uz salātu ēšanu, bet arī uz uzdzīvošanu.

Grupai singlā izdevies integrēt pat mūsdienās katrai popdziesmai teju obligāto hip-hopa pantiņu, kas Crazy Dolls interpretācijā padara to īpašu, jo liek pasmaidīt vēl platāk.

Crazy Dolls, par kuras repertuāru atbild tās dalībnieki Midis un Mārtiņš Poļakovskis,  atgādina, ka liela mūzikas mažorā lietošana ne tikai nekaitē veselībai, bet pat uzlabo dzīves kvalitāti visās sfērās.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!