Coldplay izsludina koncertieraksta DVD izdošanu

Raksta attēls - Coldplay izsludina koncertieraksta DVD izdošanu Publicitātes foto

18.10.2018 / Parmuziku.lv

Pēc pagājušās nedēļas jaunumiem par dokumentālās filmas izrādīšanu ekskluzīvā vienas nakts seansā novembra vidū, Britu supergrupa Coldplay turpina iepriecināt fanus un izziņo dzīvās uzstāšanās ieraksta albuma un koncertfilmas izdošanu DVD.

7. decembrī Coldplay svinot rekordlielās koncerttūres “A Head Full Of Dreams” panākumus, izdod  Live In Buenos Aires / Live In São Paulo / A Head Full Of Dreams (Filma),pieejams CD, DVD, vinila, kā arī digitālajā formātā.

“Live In Buenos Aires” albums tika ierakstīts pagājušā gada 15. novembrī, noslēdzošajā, grupas viss vērienīgākās - 5,5 miljonu apmeklētāju lielās koncerttūres “A Head Full Of Dreams Tour” norises vietā. Tajā ir iekļautas visas 24 koncertā izskanējušās dziesmas. Savukārt divu stundu garā koncertfilma Live In São Paulo tika iefilmēta nedēļu pirms – 8.novembrī.

Apvienotās  - dzīvā ieraksta/ koncertfilmas relīzes, zināmas kā Butterfly komplekts, papildinošais elements ir dokumentālā filma A Head Full Of Dreams par grupas 20 gadu pastāvēšanu. Butterfly komplekta mākslinieciskais noformējums pieder Islandē dzimušajai māksliniecei Kristjanai S Viljamsai (Kristjana S Williams). Kolāža sastāv no tūkstošiem vizuālo motīvu, aizgūtiem no grupas albumu, video un citiem vizuālajiem noformējumiem. Faniem iespējams izpētīt kolāžu izmantojot palielināmo stiklu grupas mājaslapā. Coldplay.com.

Viva La Vida no Live In Buenos Aires pieejama lejupielādei un straumēšanai visā pasaulē no šodienas šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!