20. decembrī notiks nākamā ChoirUp sadziedāšanās

Raksta attēls - 20. decembrī notiks nākamā ChoirUp sadziedāšanās Ekrānšāviņš no video

18.12.2018 / Parmuziku.lv

Ieskandinot Latvijas simtgades svinības, 15. novembrī bārā Ezītis Miglā tika aizvadīts otrais ChoirUp pasākums. ChoirUp ir jauna kopdziedāšanas kustība Latvijā, kuras uzdevums ir vienu reizi mēnesī no pasākuma apmeklētājiem izveidot kori, kas kopā apgūst un vakara gaitā izpilda kādu populāru latviešu vai ārzemju mūzikas dziesmu.

Unikālais ChoirUp LV100 koris, par godu valsts simtgadei apguva leģendārās latviešu rokgrupas „Pērkons” slaveno dziesmu „Gandrīz Tautasdziesma”. Kā min pasākuma diriģente Nora Žeigure, tad viņas galvenais uzdevums bija dot iespēju visiem ChoirUp apmeklētājiem izbaudīt latviešiem tik raksturīgo kopdziedāšanas kultūru, neatkarīgi no tā vai cilvēks ir ar, vai bez dziedāšanas prasmēm. Pasākuma noslēgumā korim pievienojās „Pērkons” solists Raimonds Bartaševičs, kas kopā ar kopkori izpildīja „Gandrīz Tautasdziesma” jaunā un neierastā skanējumā.

Nākamais ChoirUp norisināsies 20. decembrī bārā Ezītis Miglā (Palasta iela 9, Rīgā). Vairāk par pasākumu šeit. Sīkāka informācija par ChoirUp un turpmākajiem pasākumiem pieejama ChoirUp Facebook vietnē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!