Beidzot notiks pirmais ChoirUp

Raksta attēls - Beidzot notiks pirmais ChoirUp Afiša.

26.10.2018 / Parmuziku.lv

26. oktobrī plkst. 20:00 barā Ezītis Miglā (Palasta ielā 9, Rīgā) notiks pirmais ChoirUp pasākums, kura mērķis ir apvienot visus dziedāt gribošos. ChoirUp ir ikmēneša pasākums tiem, kuri dungo līdzi visām dziesmām radio un tiem, kuri katru nedēļu dodas uz kora mēģinājumiem.

ChoirUp pasākumā apmeklētāji kopā apgūst pasaulē slavenu dziesmu, lai vakara nobeigumā to kopā izpildītu. Lai piedalītos nav nepieciešams prast vārdus, lasīt notis vai zināt savu balss grupu. Galvenais ir gribēt vienoties kopīgā dziesmā! Esot kopā un dziedot plecu pie pleca radīsies kaut kas starp Dziesmusvētku kopkori un populāras grupas koncertu.

Pirmajā ChoirUp vakarā unikāli izveidotais kopkoris dziedās norvēģu grupas A-ha izpildīto “Take on me”, tomēr ar to vien pasākums nebeigsies. Vakara otrā daļā uzstāsies grupas the Picture pārstāvji, kas kopā ar apmeklētājiem vienosies nelielā sadziedāšanās vakarā, izpildot latviešu un ārzemju hītus. Mūzika, dzērieni, draugi un labi pavadīts laiks – to visu sniegs ChoirUp!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!