“Catalepsia” skatītājiem nodod savu pirmo mūzikas video

Raksta attēls - “Catalepsia” skatītājiem nodod savu pirmo mūzikas video

29.11.2016

Pēdējie pāris gadi doom metal pārstāvjiem “Catalepsia” ir notikumiem bagāti, un tagad pie paveiktā tiek pieskaitīta arī grupas pirmā mūzikas video radīšana, kas tapis jaunam skaņdarbam ar nosaukumu “To Escape and Return”.

Pagājušās nedēļas ceturtdienā grupa ieskandināja Latvijas 1. Rokkafejnīcu, veicot dziesmas “To Escape and Return” video pirmizrādi, kā arī sniedzot nepilnas stundas koncertu viesiem. 7 minūtes garais video, kas atgādina īsfilmu, veidots sadarbībā ar digitālo projektu studiju “ArtMedia Production”. Grupa aicina katram skatītājam pašam interpretēt video vēstījumu – dziesma un klips tiek veltīts katram, kurš nesēž rokas klēpī salicis un ir gatavs saskarties un iet cauri pat visdrūmākajiem dzīves brīžiem.

“Catalepsia” ir grupa ar 10 gadus vecām saknēm, taču par tās aktīvāko posmu tiek atzīti tieši pēdējie pāris gadi, kuru laikā ticis izdots debijas albums, spēlēti koncerti visā Baltijā un visdažādākajai publikai un darītas citas metāla grupām netipiskas lietas. Grupas pašreizējā sastāvā darbojas Ervīns Francs (vokāls/ģitāra), Jānis Emīls Katinskis (basģitāra), Juris Kreilis (ģitāra), Krišjānis Purens (bungas) un Silvija Gaujēna (taustiņi).

Grupas tuvākajos nākotnes plānos ietilpst darbs pie jauna albuma un izraušanās ārpus Baltijas robežām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!