“Carnival Youth” sniegs trīs koncertus Kanādā

Raksta attēls - “Carnival Youth” sniegs trīs koncertus Kanādā Publicitātes foto

08.11.2018 / Parmuziku.lv

Indīmūzikas grupa “Carnival Youth” šonedēļ dosies savā pirmajā koncertu vizītē Kanādā, kuras ietvaros uzstāsies divās mūzikas konferencēs.

10. novembrī ansamblis sniegs koncertu “Indie Week Canada” konferences festivālā Toronto, savukārt 14. novembrī – prestižajā “M for Montreal” “showcase” tipa festivālā Montreālā.

“Mēs esam pārliecināti, ka brauciens būs sirsnīgs un prieka pilns, jo apceļot jaunas zemes vienmēr ir aizraujoši – runā, ka Kanāda ir pilna labas mūzikas un labu cilvēku! Kolēģim Aleksim šajā laikā būs dzimšanas diena un Latvijai arī. Simtgadē uzvilksim baltus kreklus, atzīmēsim godam. Mērķis braucienam ir piedalīties mūzikas konferencēs, parādīt mūsu mūziku plašākai publikai otrpus okeāna, un cerams, nodibināt jaunus kontaktus ar skatu kopīgā nākotnē,” par gaidāmo braucienu stāsta grupas dalībnieks Emīls Kaupers.

Šis izbraukums sakrīt ar Latvijas simtgades svinību laiku – tam par godu neliels grupas koncerts paredzēts arī kā sastāvdaļa no svinīgās pieņemšanas Niagārā pilsētā, kuras slavenais ūdenskritums svētku dienas vakarā tiks izgaismots Latvijas karoga krāsās.

Ieplānotos koncertus “Carnival Youth” menedžere Guna Zučika raksturo sekojoši: “Eiropā ar dalību līdzīgos pasākumos, piemēram “The Great Escape” Lielbritānijā vai “Reeperbahn Festival” Vācijā, tika uzbūvēta “Carnival Youth” albumu popularizēšanas un koncerttūru organizēšanas infrastruktūra. Gatavojoties jaunam albuma posmam, vēlamies darbību vērst plašumā un mērķis dalībai Kanādas mūzikas industrijas pasākumos ir atrast sadarbības partnerus tur."           

Iepriekšējās grupas turnejas laikā – šī gada pavasarī – “Carnival Youth” uzstājās Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Ungārijā, Rumānijā, Čehijā, Slovākijā, Slovēnijā, Vācijā, Šveicē, Anglijā un Francijā.

“Carnival Youth” dalība “M For Montreal” konferencē notiks  Latvijas investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētās  tirdzniecības misijas ietvaros.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!