Notice: Undefined index: album in /home/parmuziku/public_html/lib/content.class.php on line 522
Noklausies! "Carnival Youth" basģitārists Matīss Kļaviņš izdevis jaunu skaņdarbu - ParMūziku.lv

Noklausies! "Carnival Youth" basģitārists Matīss Kļaviņš izdevis jaunu skaņdarbu

Raksta attēls - Noklausies! "Carnival Youth" basģitārists Matīss Kļaviņš izdevis jaunu skaņdarbu Publicitātes foto

02.11.2017 / Parmuziku.lv

Iestājoties novembrim, pēc divu gadu pauzes no savas solo darbības, alternatīvās folkmūzikas pārstāvis Matīss Kļaviņš Latvijas publikai piedāvā rudenīgu un apcerīgu skaņdarbu “laikmeta liecība”, kas vēsta galvenokārt par atmiņu dažkārt sāpīgo dabu un to tranformāciju laika ritējumā.

Dziesma ir ierakstīta autora dzīvoklī, un tās pēcapstrāde ir veikta studijā “Frida Records” Pētera Ozola vadībā.  

Matīss Kļaviņš ir dziesmu autors un mūziķis no Rīgas. Iepriekš izdevis divus mazalbumus, kā arī vienu klavieru skaņdarbu kompilāciju. Darbojas kopš 2013. gada un ir spēlējis vairākās zināmās latviešu grupās. Patlaban spēlē basģitāru grupā “Carnival Youth”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!