Beāte Zviedre piedāvā koncertprogrammu "Džezs dzied Aspaziju”

Raksta attēls -  Beāte Zviedre piedāvā  koncertprogrammu "Džezs dzied Aspaziju” Publicitātes foto

19.05.2017 / Parmuziku.lv

25.maijā džeza vokāliste Beāte Zviedre ielūdz uz koncertprogrammu "Džezs dzied Aspaziju” Latvijas Nacionālajā teātrī. Koncerts sniegs līdz šim vēl nebijušu iespēju baudīt Aspazijas dzeju vokālā frīdžeza niansēs.

Koncertā izskanēs džeza mākslinieku Edgara Cīruļa, Svena Vilsona un Jāņa Rubika oriģinālmūzika, kurā, savienojot improvizācijas elementus un Aspazijas dzeju, tiek radīts unikāls džeza skanējums. Īpašu noskaņu radīs arī koncerta vizuālais noformējums – tērpi, video projekcijas un elektronikas elementi atklās vēl dziļākas Aspazijas dzejas nianses un tās interpretācijas iespējas.

Koncertā kopā ar Beāti Zviedri muzicēs Svens Vilsons (ģitāra), Edgars Cīrulis (klavieres), Kristaps Lubovs (saksofons), Pauls Ķierpe (bungas) un Jānis Rubiks (kontrabass).

Beāte par džezu un gaidāmo koncertu: "Džezs ir maģiska mūzika – brīnums notiek ik uz soļa, jo improvizāciju rada konkrētais mirklis. Mani fascinē šī mijiedarbība starp mūziķiem un skatītājiem. Šoreiz īpašu krāsu piešķirs arī Aspazijas dzeja.”

Ikdienā Beāte Zviedre muzicē vokālajā apvienībā "Framest” un māca dziedāšanas pamatus jaunajiem talantiem.

Koncertprogramma 25.maijā plkst.18.00 izskanēs Latvijas Nacionālā teātra Jaunajā zālē. Ieeja koncertā ar bezmaksas ielūgumiem, ko iespējams saņemt, rakstot uz e-pastu .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!