Gaujarts neizliekas un atgriežas. Noklausies jauno singlu šeit!

Raksta attēls - Gaujarts neizliekas un atgriežas. Noklausies jauno singlu šeit! Foto: Publicitātes foto

18.05.2015 / Parmuziku.lv

Gaujarts publicē jaunu singlu un izziņo EP izdošanu.

Pēc ilgākas pauzes pašmāju indie grupa Gaujarts nākusi klajā ar jaunumiem, piedāvājot jaunu dziesmu Neizlikties, kā arī izziņojot mazalbumu Priekšnojautas, kas dienas gaismu ieraudzīs 20. maijā.

Jaunais skaņdarbs Neizlikties ir duets kopā ar Jaunā Rīgas teātra aktrisi Gunu Zariņu. Tam par pamatu ir ņemts Imanta Ziedoņa dzejolis Es tevi gribu.

EP Priekšnojautas ir tapis ilgākā laika posmā un ir ierakstīts dažādās studijās: GEM Studija, Gassound Studio, Zabadaka, kā arī grupas dalībnieku guļamistabās. Albumā ir piecas oriģināldziesmas un viens skaņdarba remikss. Bez nule kā publicētā Neizlikties, ierakstā ir arī dziesma krievu valodā – Лазурные своды ar Sergeja Timofejeva tekstu, kas tapusi par godu Rīgas Krievu Drāmas teātra izrādei Vasarnieki. Albumā iekļauts arī iepriekš izdotais singls Svītriņas.

Albuma skaņdarbus ir miksējuši Krišjānis Geidāns (Pieci, Priekšnojautas) un Andris Indāns (Svītriņas, Лазурные своды, Neizlikties), savukārt Pieci remiksu veidojis Arnis Račinskis. EP masterēja Ģirts Laumanis "Lomiks", Hodila Records. Albumu izdod Biedrība HI.

Kaut gan pamatā albums būs pieejams elektroniski, nelielā tirāžā Priekšnojautas tiks izdotas arī CD formātā, kuru ekskluzīvi varēs iegādāties albuma prezentācijas koncertā un citos Biedrības HI organizētos pasākumos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!