Ballīšu sezonu atklās Valmierā

Raksta attēls - Ballīšu sezonu atklās Valmierā Publicitātes foto

18.05.2018 / Parmuziku.lv

Jau pavisam drīz – 2.jūnijā – ar saulainu latviešu mūziku Valmieras pilsētas estrādē tiks atklāta vasaras ballīšu sezona.

Šajā košajā pasākumā uz vienas skatuves muzicēs gan latviešu estrādes leģenda – dziedātājs Ingus Pētersons, gan visiem labi zināmās grupas „Zeļļi”, „Dakota”, „Apvedceļš”, „Kantoris 04”, „Klaidonis” un „Tequila Band”. Pēc pusnakts jestru ballīti iegriezīs Dj Roberts Lejasmeijers, bet pasākuma konferansjē lomā iejutīsies jaunais un talantīgais dziedātājs Mārtiņš Ruskis. 

Pasākuma producents Jānis Gailītis pirms vakara koncerta ikvienam dabas mīļotājam iesaka doties pastaigā pa netālā Valmieras Sajūtu parka atjaunoto baskāju taku:

Esmu dzirdējis, ka tā ir vairākus kilometrus gara, veidota no dažādiem dabas un veiklības elementiem. Manuprāt, tas varētu būt ļoti aizraujoši un veselīgi – izjust un ar basām kājām izbaudīt daudz un dažādus seguma veidus: oļus, Valmieras stikla šķiedras zilās stikla lodītes, egļu un priežu čiekurus, smiltis un daudz ko citu.

"Protams, ja negribat fiziskas aktivitātes, varat pasēdēt kādā no daudzajiem Valmieras krodziņiem. Savukārt pēc tam varēs no sirds izklaidēties mūsu rīkotajā ballītē!” 

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties „Biļešu Servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv, kā arī Valmieras Kultūras centrā; pasākuma dienā pie ieejas biļešu cena dārgāka. Koncerta sākums – plkst.18.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!