Anglijas stoner trio “Conan” atgriežas Latvijā

Raksta attēls - Anglijas stoner trio “Conan” atgriežas Latvijā Publicitātes foto

02.07.2018 / Parmuziku.lv

Trešdien, 10. oktobrī, ar koncertu Latvijā atgriežas Anglijas stoner doom trio – grupa “Conan”. Salīdzinoši neilgajā pastāvēšanas laikā šis būs jau otrais apvienības koncerts Latvijā.

Grupa, kas sākusies, kā duets, 2006. gadā, tās kodols un dzinējspēks ir solists, ģitārists Džons Deiviss (Jon Davis) un basģitārists Kriss Fīldings (Chris Fielding)

Muzikāli grupa variē stoner, doom stilu robežās, bet pateicoties netīrajam un skaļajam skanējumam, grupa ātri vien iekarojusi savu stabilo klausītāju loku. No žanra kolēģiem “Conan” daiļradē dominē stāsti par vikingiem, ziemeļu mitoloģiju un dažādām kaujām. Grupas kontā trīs pilnie albumi - "Monnos" (2012) , "Blood Eagle" (2014) un "Revengeance" (2016) , no kuriem pēdējie divi izdevniecības “Napalm Records” paspārnē. Grupas tagadējais bundzinieks Džonijs (grupā no 2017. gada) iepriekš spēlējis grupās "Altar Of Plagues" , "Malthusian" un "Dread Sovereign".

Grupa Latvijā piestās savas koncerttūres ietvaros, ironiski, ka tā sadalīta divās daļās - “Eiropas Kāja” (16 koncerti Eiropas valstīs) un “Apvienotās Karalistes Kāja” (9 koncerti). Koncerts notiks klubā “Melno Cepurīšu Balerija” , Jelgavā, pasākuma rīkotāji aicina apmeklētājus apgādāties ar ausu aizbāžņus, jo viena no grupas “Conan” koncertu specifikām ir – skaļums.

Biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv - pirmo trīsdesmit biļešu cenas 7eur, pēc tam 10 EUR, koncerta dienā - 15 EUR.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!