Baiba Dēķena izveidojusi videoklipu dziesmai “You Don’t Know Me”

Raksta attēls - Baiba Dēķena izveidojusi videoklipu dziesmai “You Don’t Know Me” Publicitātes foto

23.02.2018 / Parmuziku.lv

Austrijā dzīvojošā latviešu dziedātāja Baiba Dēķena izdod dziesmas “You Don`t Know Me” videoklipu.

“You Don`t Know Me” dziesmas stāsts ir manifests par katra personīgo brīvību veidojot savus dzīves ceļus pat tad, ja apkārtējiem tie dažreiz varētu būt nesaprotami: “Dziesma ir kā miermīlīgs protests pret tiem, kuri vienmēr zina, kā vajadzētu labāk – būt, mīlēt, dzīvot,” tā Baiba Dēķena raksturo savu jaunāko singlu no debijas albuma “These Storms”.

Dziesmas stāstu videoklipā izdejo 18 gadus vecā austriešu māksliniece un sieviešu tiesību aktīviste Skyloon.

Videoklips dziesmai ir filmēts Austrijā, sadarbībā ar filmu veidotājiem Martinu Venieru un Tilu Beksu.

Baiba Dēķena nāk no Tukuma novada, studējusi Liepājā un jau kādu laiku dzīvo Austrijas slēpotāju paradīzē – Insbrukā. Bērnībā baudījusi Latvijas lauku dabas maģiskumu un pasaku tēlu klātbūtni, Baiba joprojām šajās atmiņās smeļas iedvesmu savu dziesmu tapšanā. Dziedātājas muzikālajās izpausmēs savijas sievišķīgi spēcīgs vokāls ar vienkāršām, intīmām un melanholiskām melodijām. Iekļaujot elektroniskās mūzikas elementus, Baiba savai mūzikai piešķir viegli dūmakainu, dinamisku un maģisku atmosfēru, kura nemanāmi saplūst kopā ar savu klausītāju.

Dziesmu “You Don`t Know Me” vari noklausīties mūzikas straumēšanas vietnēs: Spotify: http://ej.uz/742s

iTunes: http://ej.uz/c6iv 

GooglePlay: http://ej.uz/1f78 

Baibas Dēķenas muzikālajām gaitām līdzi sekot var viņas mājaslapā http://baibadekena.com 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!