Dziedātāja Baiba Dēķena piedāvā noklausīties gaidāmā albuma otro singlu “Light Inside”

Raksta attēls - Dziedātāja Baiba Dēķena piedāvā noklausīties gaidāmā albuma otro singlu “Light Inside” Publicitātes foto

14.06.2017 / Parmuziku.lv

Austrijā dzīvojošā latviešu mūziķe Baiba Dēķena izdod otro singlu “Light Inside” no rudenī gaidāmā albuma “These Storms”.

Albums “These Storms” ir Baibas personisks piederības meklējums – līdzcilvēkiem un mīlestībai, laikam un telpai. Visas albumā komponētās dziesmas radītas kopā ar grupas biedru Kristofu Holcnehtu, kurš ir atbildīgs par ritma elementu un elektroniskās mūzikas skaņu ievīšanu dziedātājas daiļradē. “These Storms” albums šobrīd ekskluzīvi ir pieejams Baibas Dēķenas koncertos, savukārt interneta straumēšanas vietnēs tas būs pieejams rudenī.

 

"Dziesma "Light Inside" ir uzrakstīta kā pateicība manam grupas biedram Kristofam, kurš īstajā un ļoti vajadzīgajā brīdī atgādināja man to, cik svarīga ir ticība otra spēkiem. Dažreiz vienkārši ir tik ļoti nepieciešams kāds, kurš atbalsta un tic gaismai mūsos! Un ja mēs katrs ticam un darām, tad arī pasaule klūst par kripatiņu, kripatiņu labāka." aprakstot albuma otrā singla stāstu, teic jaunā mūziķe Baiba.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!