Auļi raksta albumu jaunajā studijā

Raksta attēls - Auļi raksta albumu jaunajā studijā Publicitātes foto

11.06.2015 / Inese Grīnberga

Spēcīgākā pašmāju dūdu un bungu mūzikas grupa uzsākusi darbu pie jaunā albuma jaunizbūvētā studijā.

Visu pagājušo gadu Auļi strādājuši pie jaunu skaņdarbu komponēšanas, un nu uzsākts darbs studijā pie jaunā albuma ieraksta. Studijas telpu būvēšana notikusi ar Knauf Latvia atbalstu.

Nupat Auļi publicējuši arī ieskatu albuma tapšanā un piedāvā noskatīties video no ieraksta procesa!


Kopā grupai ir 16 jauni skaņdarbi.

Lai gan vēl daudz darba līdz albums ieraudzīs dienas gaismu, tomēr vairākus jaunos gabalus varēs dzirdēt jau šovasar mūsu koncertos.

Tuvākie koncerti:
27.jūnijā Kilkim Žaibu festivālā Žagarē, Lietuvā,
11.jūlijā pašmāju pirmajā starptautiskajā folk / pagan / metal mūzikas festivālā Zobens un Lemess Viesītes novadā,
31.jūlijā festivālā Laba Daba Ratniekos,

8.augustā festivālā Dranouter Beļģijā.

Auļi ir instrumentālas mūzikas grupa, kuras izveidošanas iecere ir apvienot dūdas ar sitaminstrumentiem, izkopjot šāda veida mūziku Latvijā, kas latviešu folkloras materiālos minēta diezgan bieži. Grupas repertuāru veido oriģinālkompozīcijas, latviešu danču un dūdu melodiju aranžējumi, citu Eiropas tautu melodijas, kā arī kompozīcijas sitaminstrumentiem un tautasdziesmu aranžējumi. Auļu mūzikā izpaužas dalībnieku jaunrade un mūsdienīgs skatījums uz tradicionālo kultūru. Uzstāšanās reizēs var dzirdēt īpatnēju tikai Latvijā fiksētu dūdu spēles tehniku (elkoņošanu), kā arī dažādus sitaminstrumentus – vara bungas, pašu gatavotas celma bungas (viena no tām ir lielākā Baltijā), gongus u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!