Apvienība Misters & Nospiedumi atstāj „nospiedumus” Latvijas hip-hopā

Raksta attēls - Apvienība Misters & Nospiedumi atstāj „nospiedumus” Latvijas hip-hopā Ekrānšāviņš no video

26.06.2018 / Parmuziku.lv

Folk-hiphopa apvienība "Misters & Nospiedumi" sadarbībā ar tautas mūzikas pārstāvi Jumi Ločmeli publicē video skaņdarbam „Nospiedumi” . Dziesma ir veltījums visiem censoņiem, kas atstājuši nospiedumus Latvijas hip-hopa kartē.

„Hip-hops vairs nav nekas jauns un ekskluzīvs. Tas, ka šis mūzikas stils vairs nav kāda margināla subkultūra, bet jau daudz plašāka parādība, ir žanra mūziķu nopelns. Katrs šajā lauciņā ienes savu interpretāciju – nospiedumu. Dziesma ir par visiem tiem censoņiem, kas bagātinājuši šo mūziku, meklējot savu unikālo skanējumu,” skaidro Misters.

Dziesma  ir iekļauta apvienības  "Misters & Nospiedumi"  albumā „Nopiedumi”, kā arī  post-folkloras izlasē „SVIESTS 7”.

Albumu nospiedumi meklē Spotify un citos straumēšanas servisos!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!