Aprīlī iznāks Kārļa Kazāka jaunais ieraksts Un Viņa

Raksta attēls - Aprīlī iznāks Kārļa Kazāka jaunais ieraksts Un Viņa Foto: www.kazaks.lv

10.03.2015 / Parmuziku.lv

Jau 23. aprīlī mūzikas namā Daile dziesminieks Kārlis Kazāks prezentēs savu ceturto albumu.

Prezentācijas koncertā piedalīsies mūziķi, kuri jau ilgāku laiku ir spēlējuši kopā ar Kārli Kazāku - bundzinieks Juris Kroičs, ģitārists Māris Bīmanis, pianiste un dziedātāja Anete Kozlovska, ģitārists un dziesmu producents Gints Sola, kā arī dāmas, kuras ir piedalījušās jaunā albuma ierakstā - čelliste Undīne Balode, akordeoniste un dziedātāja Liene Dravniece, basģitāriste Maija Ušča un lietuviešu dziedātāja un vijolniece Milda Adrijuskaitė.

Kārlis Kazāks par savu jaunāko veikumu teic šādi: "Man katra jauna dziesma ir kā atklājums. Vispirms jau - pašam sev. Tas ir arī piedzīvojums, kura nozīmi ne vienmēr spēju aptvert uzreiz - nereti iepazīstu dziesmas no jauna un pavisam citādāk, ilgi pēc to tapšanas. 

Man nav viegli, pat pašam sev, atrast skaidrojumu, kādēļ kāda dziesma, pēc tās ierašanās pie manis, izgaist, savukārt kāda cita sagaida ierakstu un atrod savu ceļu pie klausītājiem. Albums "un Viņa" - tas esmu es pats, es tagad, es šajā brīdī, šeit - starp saviem cilvēkiem, starp saviem sapņiem. Man ir nojauta, ka tiem klausītājiem, kuri ir sekojuši līdzi un piedalījušies manā, jeb pareizāk - mūsu, mūzikas pasaulē, šis albums nebūs nekas pārsteidzošs. 

Es neesmu apzināti meklējis sevi man neierastos un jaunos mūzikas žanros un izpausmēs. Esmu ļāvies dziesmu maģiskajam plūdumam un brīnišķīgi muzikāliem cilvēkiem, kurus uzrunāju piedalīties albuma ierakstā."

Līdz šim Kārlis Kazāks ir izdevis trīs solo albumus - uz manām plaukstām (2007), 16 stundas (2011) un gultnes (2013). Dziesminieks ir radījis arī divus šūpuļdziesmu albumus bērniem - Mēness ceļu rādīs miega peles vezumam (2007) un otru albumu Tēti dzied šūpuļdziesmas, kurš ir radīts kopā ar sabiedrībā zināmiem tēviem un ticis dāvināts Latvijas bērnunamiem un sociālajiem dienestiem. 

Pirms albuma un Viņa izdošanas Kārlis Kazāks ir radījis oriģinālmūziku Latvijas Leļļu teātra izrādei Emīls un Berlīnes zēni (režisors Ģirts Šolis) un izrādei Latvijas Nacionālajā teātrī Jaunā ārsta piezīmes (režisori Jānis Vimba un Kaspars Zvīgulis).

Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīze kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!