“Mēs Jūz Mīlam” izdod “Meet The Boyz” un aicina uz izrādēm

Raksta attēls - “Mēs Jūz Mīlam” izdod “Meet The Boyz” un aicina uz izrādēm Publicitātes foto

10.01.2023

Daudzpusīgi humoristiskā pvienība “Mēs Jūs Mīlam”, kuras pamatā ir Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks, izdevusi savu jauno singlu “Meet The Boyz”, kuru pieteikusi kā “ideālu gabalu tusikiem!”

Ralfs Eilands par dziesmu stāsta: “Ja pirms gada ar Rūdolfu Ozolu un Valteru Sprūdžu mēs visai spontāni sarakstījām līdz šim populārāko “Mēs Jūs Mīlam” dziesmu “Rich Itch”, tad šogad līdzīgi ir radusies “Meet The Boyz”. Lai arī mūsu apvienība sākās kā mans un Kaspara duets, tā jau ir izaugusi par kaut ko neizmērāmu, jo vajadzīgajās situācijās mums var pievienoties īstie cilvēki, tādēļ šoreiz dziesmā dzirdama arī VIŅA (Zelma Jēgere). Ceram, ka šis skaņdarbs cilvēkus priecēs pirtīs, disenēs, izlaidumos, dzimšanas dienās vai pat no rītiem kā enerģiskas dienas motivācija. Uzskatam, ka šis ir ideāls gabals tusikiem!”

Vienlaikus “Mēs Jūs Mīlam” turpina spēlēt izrādes “Mēs Jūs Mīlam: Joprojām”, kas tuvākā ir 17. februārī Madonā, kā arī “Mēs Jūs Mīlam: Svētki!”, kas notiks 14. februārī Liepājā un 8. martā Rīgā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!