“aPēdājs” publicē dziesmu “Karogs nav sarkans un balts”

Raksta attēls - “aPēdājs” publicē dziesmu “Karogs nav sarkans un balts” Foto: Uģis Bičkovskis

27.04.2018 / Parmuziku.lv

“Ar šo dziesmu gribējām paust savu viedokli ne tikai par politisko situāciju Latvijā, bet pasaulē kopumā, lai arī cik banāli tas izklausītos. Atsevišķu valstu vairs nav, tā ir tikai butaforija. Pastāv savienības, lielvaras, kas velk “segas malu” katra uz savu pusi, piedāvājot iedomātu demokrātiju un vārda brīvību kā saldo ēdienu," pauž grupas pārstāvji.

"Tuvojoties priekšvēlēšanu laikam, piedāvājam jebkurai politiskajai partijai “karogu” izmantot savā priekšvēlēšanu kampaņā, ja, protams, pietiks drosme!”, tā paši grupas dalībnieki komentē savu veikumu.

Dziesma “Karogs nav sarkans un balts” ir iekļauta grupas trešajā albumā “Nāve pieskārās pārbaudīt pulsu”, kas tika prezentēts šī gada martā.

Dziesma noklausāma un lejuplādējama šeit

Dziesma ierakstīta “Soundpark” studijā, kopā ar Māri Brensonu.

Albums noklausāms un lejuplādei pieejams: apedajs.bandcamp.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!