Andris Brīnums velta mūzībā aizgājušajai Sandrai dziesmu

Raksta attēls - Andris Brīnums velta mūzībā aizgājušajai Sandrai dziesmu Andris Brīnums turpina "Dueta Sandra"muzikālo darbību kopā ar Andri Rogu, publicitātes foto

24.05.2017 / Parmuziku.lv

Pēc Sandras Brīnumas aiziešanas mūžībā Andris turpina muzicēšanu. Dziesmā "Veltījums" viņš saka paldies sievai un dueta "Sandra" dziesmu autorei par kopā pavadīto laiku.

Dueta "Sandra" profilā vietnē Facebook lasāms: "Dziesma veltīta manai mīļai Sandriņai, Sandrai Brīnumai, jo mēs bijām nešķirami 40 gadus gan dzīvē, gan uz skatuves. Sandra profesionālā studijā ir iedziedājusi vairāk kā 500 dziesmu, pati sarakstījusi 250 dziesmu, iznākuši 23 mūzikas albumi.

Sandra gada laikā nodziedāja ap 300 koncertu.

Dziesmu rakstītāja bija Sandra, es tikai biju līdzautors un aranžētājs. Atceroties savas dzīves laimīgākos 40 gadus, kā pateicību Sandrai uzrakstīju dziesmu "Veltījums". Domāju, ka Sandra ir atstājusi neizdzēšamas pēdas latviešu mūzikā. Nododu dziesmu klausītāju vērtēšanai un radiostacijām spēlēšanai."

Tagad Andris Brīnums "Dueta Sandra" muzikālo darbību turpina kopā ar Andri Rogu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!