“Alaska Dreamers” augustā koncertēs Daugavpilī, Liepājā un Lietuvā

Raksta attēls - “Alaska Dreamers” augustā koncertēs Daugavpilī, Liepājā un Lietuvā Publicitātes foto

13.07.2017 / Parmuziku.lv

Jaunā pašmāju grupa “Alaska Dreamers” ir viena no oriģinālākajām un savdabīgākajām Latvijas grupām, kas kopā pulcē pašmāju jaunās paaudzes mūziķus.

2016. gada vasarā grupa prezentēja savu pirmo singlu “Rise”, bet  gada nogalē kopā ar režisoru Uģi Olti - videoklipu “About you”. 

Šobrīd “Alaska Dreamers” strādā pie debijas mazalbuma ieraksta, kuru plānots izdot šī gada rudenī. Bet grupas jaunākās kompozīcijas būs iespējams dzirdēt jau augustā gaidāmajos koncertos:

  • projekta “Daugavpils muzikālais augusts” ietvaros, augustā, plkst. 17.30 “Alaska Dreamers” ar koncertprogrammu “Rise” uzstāsies Daugavpils teātrī. Biļetes uz koncertu pieejamas iepriekšpārdošanā bilesuparadize.lv.
  • augustā plkst. 23.00 “Alaska Dreamers” ar koncertprogrammu “Sapnis vasaras naktī” uzstāsies Liepājas klubā “Fontaine Palace”. Biļetes uz koncertu pieejamas iepriekšpārdošanā ticketshop.lv.
  • augustā plkst. 20.00 “Alaska Dreamers” koncertēs Lietuvā - Palangā notiekošās koncertsērijas “I Love Palanga” ietvaros.

“Alaska Dreamers” pirmsākumi meklējami 2012. gadā, kopā sanākot mūziķiem Reinim Ozoliņam, Kristīnei Prauliņai un Rūdolfam Dankfeldam. Plašākai publikai “Alaska Dreamers” sevi pieteica 2015. gada festivālā “Rīgas Ritmi“. Ļaujot atklāties katra mūziķa unikālajam rokrakstam, “Alaska Dreamers” mūzika iemantojusi stilistisko daudzveidību - tā sevī apvieno džeza, blūza, soulmūzikas, r&b, folka un postroka elementus. Grupas koncerti ir emocijām bagāts piedzīvojums, kas dod iespēju aizmirsties no ikdienas rūpēm.

Plašāka informācija par grupu atrodama:

  1. alaskadreamers.com
  2. facebook.com/alaskadreamers/

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!