Aicinām ikvienu piedalīties tautas balsojumā par “ELVI gada dziesmu”

Raksta attēls - Aicinām ikvienu piedalīties tautas balsojumā par “ELVI gada dziesmu”

07.02.2022

Līdz 26.februārim katram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja piedalīties tautas balsojumā par savu iecienītāko dziesmu un izvēlēties, kurš skaņdarbs iegūs 2021.gada tautas mīlētākās dziesmas godu mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” kategorijā “ELVI gada dziesma”.

Aizvadītā gada veiksmīgākie un spožākie mūzikas talanti 20 dažādās kategorijās tiks godināti jau 26.februārī. Balvas tiks pasniegtas 26. reizi un šo gadu laikā tautas balsojuma kategorija kļuvusi par spēcīgu mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” tradīciju.

Balsošana par tautas iecienītāko skaņdarbu kategorijā “ELVI gada dziesma” notiks līdz 26. februārim. Balsošanas noteikumus meklē mājaslapā elvi.lv vai zeltamikrofons.lv. Pirmo reizi tautas balsojuma vēsturē šīs kategorijas rezultātu varēs ietekmēt arī balvu apsniegšanas ceremonijas tiešraides laikā. Elektroniskajā platformā katrs balsošanas dalībnieks par savu favorītu var nobalsot vienu reizi dienā un skatītāju balsojuma dalībnieki ne vien palīdzēs mūziķiem sacensties par tautas mīlētākās dziesmas godu, bet arī piedalīsies izlozē, kuras galvenā balva būs veikalu tīkla “ELVI” dāvanu karte 100 eiro vērtībā.

SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine aicina: “Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” tautas balsojums “ELVI gada dziesma” ir lieliska iespēja mums katram ar dažu datorklikšķu palīdzību izteikt atbalstu saviem iecienītākajiem latviešu māksliniekiem un pietuvināt viņus goda statuetes iegūšanai. Aizvadītais gads radošo industriju pārstāvjiem ir bijis daudziem izaicinājumiem pilns un mums, mūzikas klausītājiem, tas licis būtiski ierobežot koncertu apmeklēšanu, tāpēc tos aplausus, ko parasti māksliniekiem esam sūtījuši klātienē, šoreiz aicinu sniegt viņiem virtuāli, atbalstot savējos un palīdzot cīņā par tautas mīlētākās dziesmas godu. Tā, ka esam vietējā kapitāla uzņēmums, savos vairāk kā 20 pastāvēšanas gados zinām, ka visus laikus izturēt palīdz savējie, kas ir līdzās un atbalsta. Tieši tāpēc - sniegsim atbalstu saviem mūziķiem un atgādināsim viņiem, ka viņu daiļrade mums ir svarīga.”

Kategorijā  “ELVI gada dziesma” uz balvu pretendē 10 skaņdarbi:

  1. Tur, kur Dieva kamanas slīd - Prāta Vētra, Tautumeitas
  2. Lidmašīnas režīmā - Astro'n'out
  3. Feels - Prāta Vētra
  4. Sāku no sākuma -  Būū
  5. Paraksts - Instrumenti
  6. Šamanis - Aija Andrejeva, ZeBrene
  7. Tas rakstīts debesīs – Dons
  8. Limuzīns uz Krīta - Citi zēni
  9. Aizņem man vietu - Suddenlights, ANNNA
  10. Plāksteris - Singapūras satīns, Samanta Tīna

BALSO ŠEIT! 

Pagājušogad tautas balsojumā uzvarēja dziesma “Dzeguzes balss “(Carnival Youth) un iepriekšējos gados uzvaras laurus plūkušas dziesmas “Zaudējam brāli” un “Sarkanbaltsarkanais” (Bermudu divstūris), “Zemes stunda” (ansis un Kristīne Pāže), “Sekundes” (Musiqq), “Pēdējā vēstule” (Dons), “Ziemu apēst” (Prāta Vētra), laika gaitā šo balvu ieguvuši arī daudzi citi Latvijā iemīļotu mākslinieku hiti.

Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” pasniegšanas ceremoniju skaties un klausies kopā ar SAMSUNG Galaxy. Pasākums norisinās sadarbībā ar Latvijas izpildītāju un producentu apvienību / LaIPA, veikalu tīklu “ELVI” un Latvijas Republikas Kultūras ministriju.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!