10 mūzikas koncerti pavasarīgai nedēļas nogalei

Raksta attēls - 10 mūzikas koncerti pavasarīgai nedēļas nogalei Publicitātes foto

21.03.2019 / Parmuziku.lv

Siltais laiks vairs nav tālu, tāpēc aicinām Tevi iesildīties pavasarim ar kādu gaišu koncertu vai diviem šajā nedēļas nogalē.

 Izlasē, ko piedāvā pasākumu platforma Kurp.es, atrodami gan alternatīvās mūzikas koncerti, gan meistarīgi ģitārspēles paraugdemonstrējumi, kā arī vakars orķestra noskaņās. 

Austrasdienas Rīgā // Tautasdziesmu koncerts

22. martā | 19:00 | Koka Rīgā  Austrasbērni aicina uz tautasdziesmu koncertu koka ēku renovācijas centrā “Koka Rīga” (Rīgā, Krāsotāju ielā 12), lai kopā sadziedātos latviešu tautasdziesmās un pēc tam, kas zina, varbūt arī lustīgi lektu kādu pavasara danci kopā ar etno kompāniju “Zeidi”. “Austrasdienas” ir dziesminieku festivāls, kas radies, pateicoties leģendārajai dziesminiecei Austrai Pumpurei, un tas notiek Liepājā, Rīgā un nereti arī citās Latvijas pilsētās. 

Kintija Alpe | Koncerts sveču gaismā

22. martā | 19:00 | Zvaigzne Cafe Kintija Alpe par solo dziedātāju izaugusi no gospeļkora un šovasar pievienojusies arī Prāta Vētras Skārda bungu tūrei. Līdz šim kopā ir bijuši vairāk kā 30 solo koncerti dažādās Latvijas pilsētās un kafejnīcās. Ar savu mūziku klausītājus Kintija cenšas vest cauri kosmosam un tā darīs arī šo piektdien 22. martā Zvaigzne Cafe.

Melo-M Maģiskā RADIO tūre

22. martā | 19:00 | Vidzemes koncertzālē “Cēsis” Čellu trio “Melo-M” 2019. gada pavasarī viesosies vairāku Latvijas pilsētu koncertzālēs, tostarp 22. martā Cēsīs, ar jaunu koncertprogrammu “Maģiskā Radio tūre”, skaņdarbu izvēlē īpaši pievēršoties radio tēmai. Gaidāmās turnejas koncertos lielu daļu “Melo-M” repertuāra veidos jauni skaņdarbi – gan grupas dalībnieka Kārļa Auzāna orģinālmūzika, gan iepriekš nedzirdētas versijas par grupas “Radiohead” mūzikas darbiem, gaidāms arī grupas “Queen” slavenās dziesmas “Radio Ga Ga” jauns atskaņojums trim čelliem un sitamajiem instrumentiem.

 Goran Gora koncerts / GORAN GORA. KNUTS. IMANTS/

22. martā | 19:00 | Koncertzālē “Valmiera” Dziesminieks Goran Gora savas mūziķa karjeras laikā izdevis trīs albumus angļu valodā un vienu - latviski. Tomēr lielāko daļu mūziķa repertuāra sastāda dziesmas ar Knuta Skujenieka un Imanta Ziedoņa dzeju. Tāpēc, svinot šīs unikālās sadarbības, koncertā skanēs dziesmas no albuma "Mosties" un Goran Gora skaņdarbi, kas tapuši Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" ietvaros. Kā allaž, Goran Gora muzicēs kopā ar saviem domubiedriem, kā arī dalīsies pieredzes stāstos par sadarbību ar abiem dzejniekiem.

 Ansamblis Manta

22. martā | 21:00 | DEPO Ar savu savdabīgo skanējumu klubā DEPO piektdienas vakarā uzstāsies Ansamblis Manta. Grupa ap sevi pulcējusi plašu alternatīvās mūzikas cienītāju loku, tāpēc koncerts solās būt saistošs un patīkamas atmosfēras piepildīts.

Bloody Heels // Rokkafejnīca

22. martā | 23:00 | Latvijas 1. Rokkafejnīcā Bloody Heels ir rokgrupa no Latvijas, kura krasi ietekmējusies no 70.-to un 80.-to rokmūzikas un metāla, kombinējot to ar mūsdienīgām skaņām un elementiem. Grupa tika dibināta 2011.gada pašā nogalē un līdz šim ir izdevusi vienu EP un vienu albumu, izlaidusi vairākus videoklipus, spēlējusi uz mazākām un lielākām skatuvēm dažādās Eiropas valstīs. Šo piektdien viņi uzstāsies Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

 Vōlta // Vokālā Kavermūzika

23. martā | 16:00 | Mazajā ģildē pavasarīgās noskaņās izskanēs vokālās a capella grupas VŌLTA koncertprogramma "VŌLTA //Kavermūzika". Koncertā būs dzirdamas gan latviešu, gan ārzemju autoru kompozīcijas, kuras aranžētas vokālā ansambļa VŌLTA sastāvam. Mūziku papildinās Imanta Ziedoņa un Ojāra Vācieša dzejas lasījumi. Vokālās grupa VŌLTA sastāvā muzicē pieci jauni, profesionāli mūziķi, kurus vieno mācību gaitas Rīgas Doma kora skolā un kopīgi mērķi.

RTU Studentu pūtēju orķestra jubilejas koncerts SPO-50

23. martā | 17:00 | Lielajā ģildē Ar iespaidīgu koncertu savu 50 gadu jubileju svinēs RTU Studentu pūtēju orķestris. SPO-50 pulcēs uz skatuves ne tikai orķestri, bet arī RTU vīru kori “Gaudeamus”, RTU jauktais koris “Vivere”, saksofonistu Oskars Petrausks un Gitas Ūdres deju grupu. Koncertu vadīs Andris Freidenfelds.

Mārča Auziņa koncertsērija Aizrautība

24. martā | 19:00 | Vidzemes koncertzālē “Cēsis”  būs iespēja iepazīties ar ģitāras virtuoza Mārča Auziņa otro albumu “Aizrautība”, kurā ir apkopoti mūziķa skaņdarbi, kas tapuši pēdējo 2 gadu laikā. Albumā “Aizrautība” būs M. Auziņa komponēti skaņdarbi, kas papildināti ar divām kaverversijām – V. Krieviņa skaņdarbam “Meitenei kafejnīcā” un I. Kalniņa “Dūdieviņš”.

Reinis Young - Jaunais at Kalnciema Ezītis miglā

24. martā | 22:00 | Kalnciema Ezītī miglā vakarā aicina ceļojumā, ļaujoties ģitāras skaņu burvībai kopā ar Reini Jauno, jeb daudziem pazīstamu kā Reinis Young. Ir pilnīgi skaidrs, ka varēsim sagaidīt arī dažādas radošas skaņu improvizācijas, kas rodas savienojot ģitāru un pasaules apceļotāja garu. Pats Reinis saka: “Mūzika ir mana dzīve un es vienmēr jūtos neticami laimīgs uzstāties jebkurai auditorijai - nav svarīgi vai tā ir viena persona nelielā kafejnīcā vai pilna koncertzāle.”

  Vairāk info šeit

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!