NiklāvZ - Ja nu kāds prasa, esmu biblenē!

Raksta attēls - NiklāvZ - Ja nu kāds prasa, esmu biblenē! Albuma dizains: Mr Nobody

24.09.2015 / Alise Pabērza

Vēju pilsētas bītmeikeris NiklāvZ nupat izdevis savu jauno minialbumu If Anyone Asks, I'll Be At The Library.

NiklāvZ atkal ir iepriecinājis savus klausītājus, šoreiz ar četriem skaņdarbiem savā jaunajā EP If Anyone Asks, I'll Be At The Library. Šo minialbumu klajā laidusi klubu mūzikas izdevniecība Top Billin, kas atrodas Somijā un ir nodēvējusi NiklāvZ par vienu no Baltijas elektroniskās mūzikas spožākajiem un ietekmīgākajiem vārdiem. 

Jāteic, ka NiklāvZ arī šoreiz neliek vilties viņa mūzikas pazinējiem un cienītājiem. Minialbumā iekļautie četri skaņdarbi ir ieturēti klasiskās NiklāvZ tradīcijās - bīts ar bītu patīkami vijas kopā un kājas pašas nemanāmi sāk kustēt līdzi mūzikas ritmam. Protams, šis EP ne tikai iepriecinās NiklāvZ mūzikas pazinējus, bet ir arī lielisks materiāls ikvienam, kas vēlas sākt iepazīt potenciāli spēcīgākā latviešu bītmeikera daiļradi. 

Starp citu, Space Cakes gabals ir veidots kopā ar RedMilk dueta dalībnieku Simsim, kurš pārstāv Lietuvas elektroniskās mūzikas āres un ar NiklāvZ ir iepazinies Baltijas elektroniskās mūzikas nometnes Baltic Trail ietvaros. 

Kam patiks: bītu mūzikas klausītājiem, elektroniskās mūzikas gardēžiem, aktīviem dejotgribētājiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!