5 Seconds Of Summer - Sounds Good Feels Good

Raksta attēls - 5 Seconds Of Summer - Sounds Good Feels Good Publicitātes foto

29.10.2015 / Alise Pabērza

Jaunās austrāļu superzvaigznes izdod jau otro studijas albumu.

5 Seconds Of Summer pasaules slavu otrpus okeānam vispirms iekaroja ar Džastina Bībera un Eda Šīrena dziesmu kaverversijām, kad šī atpazīstamība jau bija nostiprināta, puiši pievērsās paši savu dziesmu rakstīšanai. Debijas albums savu dienasgaismu ieraudzīja 2014. gadā, savukārt nupat kā ir iznācis grupas otrais albums Sounds Good Feels Good.

Šo četru puišu boibends spēlē klasisku pop rock, pop punk stila mūziku un nav brīnums, ka tieši viņi šobrīd ir tie, kuri lauž sirdis pusaugu meitenēm gan Austrālijā, gan Amerikā un citviet pasaulē. Domājams, ka ilgi nebūs jāgaida, kad jūsmošana par šiem sliktajiem puišiem vērsīsies plašumā arī Latvijā. 

Albums Sounds Good Feels Good ir ieturēts visās labākajās poproka mūzikas tradīcijās - saldas lirikas un salds to izpildījums kopā ar dažviet pasmagākiem ģitāru akordiem. Un vijoles partijas, kas piešķir albumam dramatiskāku noti. Jāteic, ka 17 dziesmu garais albums brīžiem saplūst vienā dziesmā un nedaudz pat sāk nomākt ar vienveidību. Bet visādi citādi - perfekts mazo, lauzto siržu albums.

Ar šī albuma iznākšanu grupa ir arī paziņojusi par koncertturneju, kur viens no koncertiem nākamvasar, 4. jūnijā, notiks Tallinā.

Kam patiks: tiem, kas agrāk aktīvi sekojuši līdzi grupas Good Charlotte darbībai, tiem, kas fano par sliktajiem puišiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!