King Gizzard & The Lizard Wizard - Paper Mâché Dream Balloon

Raksta attēls - King Gizzard & The Lizard Wizard - Paper Mâché Dream Balloon Ekrānšāviņš no Youtube

24.11.2015 / Alise Pabērza

Austrāļu psihodēliskā roka grupa klausītājiem piedāvā savu jaunāko sniegumu.

Iespējams, ka daudzi no jums šo grupu spēj atcerēties pēc viņu uzstāšanās šī gada Positivus festivālā. Gan viņu uzstāšanās dēļ, kas bija vareni jestra par spīti lietum, gan grupas garā un savdabīgas atskaņas veidojošā nosaukuma dēļ.

Gada sākumā King Gizzard & The Lizard Wizard izdeva četru dziesmu albumu, kurā katra dziesma bija precīzi desmit minūtes un desmit sekundes gara. Pilnīgi psihodēliski. Nu austrāļu brīvdomājošie puiši piedāvā albumu ar pavisam gaisīgi skanošu nosaukumu - Paper Mâché Dream Balloon.

Gaisīgi skanošas ir arī pašas dziesmas. No lēnām, liriskām līdz tādām, kuru ritmā nemanāmi kājas sāk kustēties pašas. Uzmanību: jautri un lipīgi!

 

Kam patiks: tiem, kuriem aukstās novembra dienās gribas sajust saules silto pieskārienu kaut vai tikai caur mūzikas skaņām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!