Noklausies dziesmu, ar kuru Igaunija startēs Eirovīzijā

Raksta attēls - Noklausies dziesmu, ar kuru Igaunija startēs Eirovīzijā Ekrānšāviņš

07.03.2016 / Parmuziku.lv

Igaunijas nacionālajā atlasē uzvarēja Juri Potsmans (Jüri Pootsmann) ar dziesmu "Play".

Igaunijai Eirovīzijas dziesmas izvēlēšana ir liels notikums - atlases finālu Eesti Laul Tallinas Saku Suurhall arēnā klātienē vēroja 5300 cilvēki.  Šī gada Eesti Laul uzvarētājs  21 gadu vecais Juri, kas savu muzikālo talantu attīstījis studējot Dānijā, tiek uzskatīts par vienu no daudzsološākajiem Igaunijas jaunajiem dziedātājiem. Mūziķis ir ierakstu kompānijas Universal Music Baltics paspārnē.

13. martā, savu Eirovīzijas dziesmu izvēlēs kaimiņi lietuvieši. Turam īkšķus!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!